top of page

Su Arıtma'nın Zararı Var Mı ?


Kon-Ak Su Arıtma Sistemleri

Kon-Ak Su arıtma olarak toptan ve perakende su arıtma ve yedek parçaları satışı yapmaktayız. Konya ilinden Türkiye geneline satış yapmaktayız. Oscar Lotus, Tecflo,Ak-Es Water Treatment,Ravent,Aquabir,Rosy Class ve Prizma markalarının satışı yapmaktayız. Piyasada bulunan su arıtma cihazlarının tamamının filtre ve yedek parçaları bulunmaktadır.

Neden Su Arıtma Cihazı Kullanmalıyım?

Su Arıtma Cihazı suyun içindeki zararlı mineral ve maddeleri arıtıp suyun özünü çıkarmaktadır ve vücudumuz bu zararlı minerallerden zarar görmemektedir. Diğer bir nokta ise 7/24 evinizde arıtılmış su bulunmasıdır. Misafiriniz geldi ve su içmek istedi acaba evde tatlı su kaldı mı kalmadı mı derdine su arıtma cihazı son veriyor ne zaman isterseniz arıtılmış suyunuz hazır.

Su Arıtma Cihazının Zararı Var Mı ?

Su Arıtma Cihazınız eğer 5 aşama ise evet bir çok yararlı mineral ve vitaminlerden vücudunuz fayda görememekte ve eksik kalmaktadır. Su Arıtma Cihazı suyu arıtırken yani suyun özünü çıkarırken mineral veya vitaminleri yararlı yada zararlı diye ayırt edemez ve hepsini arıtır ama 6. Aşama olan Mineral filtre sayesinde kalsiyum, magnezyum, sodyum ve flor gibi yararlı mineral ve vitaminleri geri suya vererek vücudumuzun en büyük vitamin ve mineral kaynağı olan sudan alarak vücudumuzun ihtiyacını karşılar.7.Aşama ise alkali filtredir alkali filtre ise suyun ph değerini 7.5-8.5 değerlerine yaklaştırmaktadır. İdeal içme suyu ph değerine yaklaştırarak daha sağlıklı bir su içmenizi sağlamaktadır.8.Aşama İse Detox Filtredir. Detox Filtrenin vücudumuza faydası ise suyun H2O yapısını titreşimler sayesinde düzene sokarak vücudun daha hızlı bir şekilde suyu sindirmesini sağlamaktadır ve vücudumuzdaki yaraları daha hızlı iyileştirdiği söylenmektedir ve vücudumuzdaki toksinlerin daha hızlı atılımının sağlandığı söylenmektedir.9.Aşama ise UV filtredir Ultraviyole Işınlarla Suyun içindeki bakterileri yok etmekte ve daha sağlıklı bir su içmenizi sağlamaktadır.

İdeal içme kıvamında bir su içmek istiyorsanız arıtma cihazınız en az 6 aşama olmalıdır. Bu yüzden su arıtma cihazınızın filtre değişim zamanlarını aksatmayarak ve en az 6 aşamalı su arıtma cihazı kullanarak sağlıklı bir su içebilirsiniz.

Comments


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge
  • Google+ Sosyal Simge
bottom of page