top of page
HAKKIMIZDA

Kon-Ak Su Arıtma  Kimdir ?

Kon-Ak Su Arıtma  Ak-Es Su Arıtma Şirketinin Konyada Açılan 2.Şubesidir.Ak-Es Su Arıtma ise Aksaray ilinde  8 yıl önce kurulmuştur ve Aksaray il ve ilçelerinde hizmet vermektedir.Kon-Ak Su Arıtma ise Konyadaki Talepler karşılığında kurulmuştur ve Aqualine Firmasının  Konya bayisidir.Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

Aqualine Firması Kimdir ?

Aqualine Su arıtma markası, su arıtma sektöründe Avrupa'da 40 yıllık tecrübeye sahip olan POLLET WATER GROUP bünyesine katılmıştır. PWG firmalarının bulunduğu ülkeler; Belçika, Fransa, Almanya, İspanya, Portekiz, İngiltere, İrlanda ve Türkiyedir. Bu birliktelik yeni teknolojilerin takip edilmesine ve  Uluslararası sahada firmamızın tanıtılmasına fayda sağlamıştır. 

Globalleşen dünya ekonomisinde, bu birliktelik ülkemize de büyük kazanç sağlamıştır. Kaliteli, ekonomik çözümlerin ve teknolojinin Ülkemize ulaşması kolaylaşmış  ve Uluslararası platformda aynı seviyede yol alma imkanı sunmuştur. AQUALINE POLLET WATER GROUP içerisinde ki en güçlü firma konumuna ulaşmış ve Uluslararası sahada AQUALINE ismi tanınmaya başlamıştır.

bottom of page